Akcje promocyjne w terenie

W dobie Internetu warto czasem spotkać się z klientami “w realu”. Przygotowujemy i wdrażamy małe eventy lub samplingi na terenie całej Polski.

ANIMATORZY

Przygotowujemy i koordynujemy akcje BTL wymagające obecności animatorów na terenie całej Polski. Dzięki współpracy z lokalnymi podmiotami możemy zorganizować hostów i hostessy w każdym mieście. Produkcja wyposażenia, logistyka i szkolenie są również po naszej stronie.

TOUCHPOINTY

Specjalizujemy się w ekspozycji nośników w klubach fitness na terenie całej Polski. Projektujemy, produkujemy, pozyskujemy lokalizację, montujemy i sprzątamy po sobie. Woblery, naklejki i inne nośniki w dużych sieciach i małych klubikach.

TAJEMNICZY KLIENT

Stan nośników, poziom zaangażowania personelu lub poprawność procesu sprzedaży. Kontrolujemy w całej Polsce dzięki sieci terenowych przedstawicieli.

NIESTANDARDY

Niekiedy zachodzi potrzeba, aby pójść trochę dalej. Nie boimy się tego. Organizowaliśmy flashmoba, animacje w miejscowościach sanatoryjnych dla seniorów czy animacje dla przedszkolaków w salonach Cyfrowego Polsatu.

Zobacz inne

Skontaktuj się z nami

Jeśli też lubisz pracować w ciągu dnia, nie masz ochoty konsultować projektów wieczorami i w nocy, napisz do nas. Przekonaj się, że naszą wspólną działkę ogarniemy angażując Cię tylko tam, gdzie to konieczne.

Łukasz

608 406 454

lukasz.tomera@kumaciogarnieci.pl