Projektowanie graficzne

Podstawowa usługa, bez której trudno wyobrazić sobie reklamę. W końcu klient kupuje oczami. Projektujemy offline i online.

LOGOTYPY I IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Projektujemy od samego początku. Tworzymy logotypy i Księgę Identyfikacji Wizualnej. Współpracujemy przy tym ściśle z klientem, który wie, co chce pokazać. My wiemy, jak to pokazać.

ULOTKI, BROSZURY, KATALOGI

Tradycyjne nośniki reklamowe lubimy najbardziej. Specjalizujemy się w branży farmaceutycznej, dzięki temu wiemy, jak przestrzegać restrykcyjnych norm nie tracąc przy tym kreatywnego podejścia. Robimy grafikę, piszemy teksty i składamy w całość.

NOŚNIKI REKLAMOWE

Większe nośniki takie jak billboardy, banery czy tablice reklamowe tworzymy z przyjemnością. Ten typ komunikacji wymaga zastosowania innych zasad. Znamy te zasady i chętnie się tą wiedzą dzielimy.

OPAKOWANIA

Pierwszy realny kontakt z produktem to kontakt z opakowaniem. Powinno mówić wszystko o produkcie i jednocześnie odróżniać się od innych. Pamiętamy o tych dwóch naczelnych regułach w naszych projektach.

Zobacz inne

Skontaktuj się z nami

Jeśli też lubisz pracować w ciągu dnia, nie masz ochoty konsultować projektów wieczorami i w nocy, napisz do nas. Przekonaj się, że naszą wspólną działkę ogarniemy angażując Cię tylko tam, gdzie to konieczne.

Łukasz

608 406 454

lukasz.tomera@kumaciogarnieci.pl