Druk i produkcja

Drukujemy w różnych formatach, na różnych papierach. Produkujemy nośniki z różnych materiałów. Umiemy doradzić odpowiednie rozwiązania.

DRUK CYFROWY

Klienci często potrzebują dosłownie kilkunastu sztuk plakatów, zaproszeń lub innych wydruków. Dla nas nie ma małych nakładów, bo rozumiemy, że kilka zaproszeń dla kluczowych klientów może być ważniejsze niż wielkie nakłady ulotek. Dzięki kontaktom w kilkunastu drukarniach zawsze znajdziemy dogodny termin, materiał i cenę.

DRUK OFFSETOWY

Większe nakłady wymagają większych maszyn i rozwiązań. Doskonale wiemy, gdzie są poukrywane najnowocześniejsze parki maszynowe i mamy do nich bezpośredni dostęp. Współpracujemy z kilkunastoma drukarniami, z których każda specjalizuje się w czym innym. Doradzimy i wykonamy różne druki.

PRODUKCJA

Nośniki reklamowe, konstrukcje wielkoformatowe lub elementy scenografii albo wyposażenia na event. Potrafimy zarządzać projektem od początku do końca i mamy pewność, że współpracujemy ze specjalistami w danych dziedzinach, aby nasi klienci nie musieli sobie zaprzątać głowy szczegółami.

NIESTANDARDY

Niekiedy produkt albo miejsce jego przedstawienia wymaga niestandardowego podejścia. Lubimy wyzwania, dlatego eksperymenty z materiałami, barwami i kształtem nie są nam obce. Wystarczy opowiedzieć nam o produkcie, a rozwiązanie dobierzemy sami.

Zobacz inne

Skontaktuj się z nami

Jeśli też lubisz pracować w ciągu dnia, nie masz ochoty konsultować projektów wieczorami i w nocy, napisz do nas. Przekonaj się, że naszą wspólną działkę ogarniemy angażując Cię tylko tam, gdzie to konieczne.

Łukasz

608 406 454

lukasz.tomera@kumaciogarnieci.pl